LiānaUnArturs_Kazmeri

Liāna un Arturs Kažmeri

Zīmola FOR MY PLANTS radītāji

Būtiskākā pieredze:

Liāna: Mārketinga teorija apgūta Rīgas Stradiņa universitātē, savukārt, praktiskas zināšanās par jaunu produktu radīšanu, reklamēšanu un zīmola reputācijas veidošanu, kā arī Zīmola komandas vadību apgūtas 9 gadu laikā Valmiermuižas alus darītavā.

Arturs: Paguvis strādāt dažādās nozarēs, bet vērtīgākā pieredze gūta 10 gadu laikā kūdras industrijā. Uzkrātas zināšanas par kūdras vākšanu Latvijas purvos, par ražošanas procesu un kvalitātes prasībām, gatavojot kūdras substrātus, kā arī gūta liela pieredze loģistikā, organizējot kravu pārvadājumus pa visu pasauli.

Apvienojot abu pieredzes, likumsakarīgi 2020.gadā izveidots ģimenes uzņēmums, veidojot kūdras augsnes maisījumus ar spēcīgu zīmolu un īpaši pārdomātiem iepakojumiem.

Pārstāvētais uzņēmums / pašreizējā, aktuālā nodarbošanās:

SIA NORDSPRING – valdes locekļi

Diendienā uzņēmuma pašu spēkiem tiek darīta liela daļa darbu – pašu spēkiem veidoti attīstības plāni, nodrošināta izejvielu sagāde un klientu apkalpošana, veidots un uzturēts saturs e-veikalam, sociālajiem tīkliem, kā arī rakstīti teksti, filmēti reklāmu video materiāli un gatavoti citi vizuālie materiāli. Arī jaunu produktu attīstīšana ir pašu rokās.

 Tavs mīļākais mākslinieks?

      Liāna: Marks Rotko / Kristīne Luīze Avotiņa

      Arturs: ielu mākslinieks Banksy

Tava mīļākā krāsa?

      Liāna: gaiši zila

      Arturs: zaļa

Kāda ir Tava māksla uzņēmējdarbībā?

      Liāna: Mūs nemaina tas, ko mēs zinām vai domājam. Mūs maina tas, ko darām.
      Arturs: Sāc tagad un pilnveidojies procesā!