Ģirts Rungainis, Prudentia partneris

Ģirts Rungainis ir viens no Prudentia dibinātājiem. Viņš ir bijis viens no „Vācijas – Latvijas Banka” (tagad „Swedbank”) dibinātājiem un tās prezidents (1992.-1996.), „Trasta Komercbanka” prezidents (1997.-1999.), Latvijas Komercbanku asociācija” (1993.-1999.) un „Baltic International Airlines” valdes loceklis, kā arī Latvijas premjerministra padomnieks 1999. gadā.

Šobrīd Ģirts ir „Valpro Corp” – Centrāl- un Austrumeiropas vadošā ugunsdzēšamo aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmuma padomes loceklis. Pirms tam viņš ir bijis padomes priekšsēdētājs AS „Putnu Fabrika Ķekava” (2004.- 2010.)- Latvijas lielākajā mājputnu audzētavā un pārstrādātājā, padomes priekšsēdētājs „Rīgas Fondu birža” (1999.-2000.), „Latvijas Krājbanka” (2002.) un „Latvijas Kuģniecība” (2002.-2005.) – vienā no pasaules vadošajiem vidējās klases tankkuģu operatoriem, kā arī padomes loceklis „Balta” – Baltijas lielākajā apdrošināšanas uzņēmumā.

Ģirts Rungainis aktīvi iesaistās arī Latvijas uzņēmējdarbības vides sakārtošanas un uzņēmumu konkurētspējas veicināšanas aktivitātēs, būdams Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes loceklis.

Uzskatot izglītību par Latvijas tautsaimniecības izaugsmes pamatu, Ģirts Rungainis kā “Junior Achievement Latvija” padomes loceklis un Latvijas Universitātes absolventu kustības vēstnesis daudz laika velta arī sabiedrības izglītības projektiem.