Kristaps Skutelis, “TestDevLab” sabiedrisko attiecību vadītājs, tehnoloģiju bloga Kursors.lv vadītājs

Kristaps Skutelis

“TestDevLab” SIA ir programmatūras izstrādes un testēšanas pakalpojumu un produktu sniedzējs, ko 2011. gadā dibināja divi Skype inženieri Andrejs Frišfelds un Ervins Grīnfelds. Uzņēmums pasaules līmeņa pakalpojumus piedāvā gan vietējiem (SEB, Latvijas Banka, Latvenergo u.c.), gan ārvalstu klientiem (Skype, Microsoft, Twilio, WorldRemit u.c.). Uzņēmuma darbs skar 1.5 miljardus cilvēku visā pasaulē.

2016. gadā “TestDevLab” SIA ieguva 1. vietu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīkotā konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2016” mazo komercsabiedrību grupā kā “Eksportspējīgākais komersants”.
Darbojoties IT jomā, vairāk nekā citur ir jāspēj izsekot tehnoloģiju aktualitātēm, lai varētu saprast kurām no tām pievērst pastiprinātu uzmanību. Savā prezentācijā Kristaps pastāstīs par galvenajām tehnoloģiju tendencēm, kas jau pārskatāmā nākotnē skars dažādu jomu uzņēmumus un padalīsies ar “TestDevLab” pieredzi ikdienas darbā iedzīvinot tehnoloģiju jaunumus. Kāds no tā ieguvums?